Sparkpost email (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: link
ka: ბმული
