Sparkpost email (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Input format
kk: Еңгізу пішімі
