Sparkpost email (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: link
mr: शृंखला
