Sparkpost email (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: link
my: လင့်ခ်
