Sparkpost email (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: From name
nl: Naam afzender

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: Email options
nl: E-mailopties

en: Mail System
nl: Mail-systeem

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --
