Sparkpost email (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: link
ru: ссылка

en: Input format
ru: Формат ввода

en: From name
ru: Имя отправителя

en: From address
ru: Адрес отправителя

en: Type in an address to have a test email sent there.
ru: Введите адрес, на который будет отправлено тестовое письмо.

en: Email options
ru: Настройки e-mail

en: Mail System
ru: Почтовая система

en: -- Select --
ru: -- Выбор --
