Sparkpost email (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: link
ar: رابط

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: From name
ar: اسم المرسل

en: From address
ar: من العنوان
