Sparkpost email (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: link
bg: връзка

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: From address
bg: Изходящ адрес
