Sparkpost email (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: link
ca: enllaç

en: Input format
ca: Format d'entrada

en: From name
ca: Nom del remitent

en: From address
ca: Adreça del remitent
