Sparkpost email (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: link
el: σύνδεσμος

en: Input format
el: Μορφότυπος εισόδου

en: From name
el: Όνομα αποστολέα

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα
