Sparkpost email (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: link
fa: پیوند

en: Input format
fa: قالب ورودی

en: From name
fa: نام فرستنده

en: From address
fa: آدرس فرستنده

en: Mail System
fa: سیستم ایمیل
