Sparkpost email (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ
