Sparkpost email (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: link
tr: bağlantı

en: Input format
tr: Girdi biçimi

en: From address
tr: Gönderenin adresi

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --
