Sparkpost email (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Input format
ast: Formatu d'entrada
