Sparkpost email (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: link
eu: esteka

en: Input format
eu: Sarrerako formatua

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
