Sparkpost email (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: link
hu: hivatkozás

en: Input format
hu: Beviteli forma

en: From name
hu: Feladó neve

en: From address
hu: Feladó címe

en: Email options
hu: Emailek beállításai

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --
