Sparkpost email (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: link
ja: リンク

en: Input format
ja: 入力書式

en: From name
ja: 送信者名

en: From address
ja: 差出人アドレス

en: Email options
ja: メールオプション

en: -- Select --
ja: -- 選択 --
