Sparkpost email (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: link
sv: länk

en: Input format
sv: Inmatningsformat

en: From name
sv: Från namn

en: From address
sv: Svarsadress

en: Email options
sv: Alternativ för e-post

en: -- Select --
sv: -- Välj --
