Sparkpost email (7.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Input format
eo: Eniga datumformo
