Sparkpost email (7.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: link
fr: lien

en: Input format
fr: Format de saisie

en: From name
fr: Nom de l'expéditeur

en: From address
fr: Adresse de l'expéditeur

en: Email options
fr: Options de courriel

en: -- Select --
fr: -- Sélectionner --
