Sparkpost email (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: link
gl: ligazón

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Email options
gl: Opcións de correo electrónico

en: Mail System
gl: Sistema de correos

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
