Sparkpost email (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: link
mn: холбоос
