Sparkpost email (7.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: link
cs: odkaz

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Debug
cs: Ladění

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: Email options
cs: Nastavení pro e-maily
