Sparkpost email (7.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: link
cy: dolen

en: Input format
cy: Ffurf mewnbwn

en: From name
cy: Gan enw

en: From address
cy: Gan gyfeiriad
