Sparkpost email (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Debug
et: Siluma

en: -- Select --
et: -- Vali --
