Sparkpost email (7.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: link
hr: poveznica

en: Input format
hr: Format unosa

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
