Sparkpost email (7.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: link
is: hlekkur

en: Input format
is: Inntakssnið

en: -- Select --
is: -- Velja --
