Sparkpost email (7.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: link
lv: saite

en: Input format
lv: Ievades formāts

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Email options
lv: Epasta iestatījumi
