Sparkpost email (7.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Input format
nn: Inndataformat
