Sparkpost email (7.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: link
sk: odkaz

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: Debug
sk: Ladenie

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Email options
sk: Nastavenia e-mailu
