Sparkpost email (7.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Input format
ta: உள்ளீட்டு படிமம்

en: Debug
ta: பிழையறிவு
