Sparkpost email (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Input format
da: Inputformat

en: From name
da: Afsendernavn

en: From address
da: Afsenderadresse

en: Type in an address to have a test email sent there.
da: Indtast en e-mail-adresse for at sende en test-mail.

en: Email options
da: E-mail-indstillinger

en: -- Select --
da: --Vælg--
