Sparkpost email (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: link
he: קישור

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Debug
he: אתר באגים

en: From name
he: שם השולח

en: From address
he: מכתובת

en: Email options
he: אפשרויות דוא"ל
