Sparkpost email (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: link
lt: nuoroda

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Debug
lt: Derinimas

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Email options
lt: El. pašto nustatymai
