Sparkpost email (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Input format
bo: ནང་འཇུག་གི་རྣམ་བཞག

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
