Sparkpost email (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: link
hi: लिंक

en: Input format
hi: इनपुट प्रारूप

en: Debug
hi: डिबग
