Sparkpost email (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Input format
it: Formato input

en: From name
it: Nome del mittente

en: From address
it: Indirizzo mittente
