Sparkpost email (7.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Input format
sq: Formati i input
