Sparkpost email (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: link
be: спасылка

en: Input format
be: Фармат уводу

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
