Sparkpost email (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: link
id: tautan

en: Input format
id: Format input
