Sparkpost email (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: link
jv: pranālā

en: Input format
jv: Format inputan
