Sparkpost email (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: link
pl: odnośnik

en: Input format
pl: Format wprowadzania

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Debug
pl: Debugowanie

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: Email options
pl: Opcje e-mail

en: Send test email
pl: Wyślij testowy e-mail

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --
