Sparkpost email (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Input format
am: ግቤት ቅርፀት
