Sparkpost email (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Debug
bn: ডিবাগ
