Sparkpost email (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Input format
bs: Format unosa
