Sparkpost email (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: link
fi: linkki

en: Input format
fi: Syöttömuoto

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Debug
fi: Debuggaa

en: From name
fi: Lähettäjältä

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Email options
fi: Sähköpostiasetukset

en: -- Select --
fi: -- Valitse --
