Sparkpost email (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ
