Sparkpost email (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: link
oc: ligam

en: Input format
oc: Format d'entrada

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Debug
oc: Depuracion
