Sparkpost email (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Input format
af: Inleesformaat
