Sparkpost email (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Input format
km: ​ទ្រង់ទ្រាយ​បញ្ចូល

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
